Odwiedź nas na
menu close menu

O nas

Psycholog Marika Krysiak

Marika Krysiak

Psycholog, psychoterapeutka. Założycielka Pracowni Psychoterapii i Rozwoju Osobistego PSYCHOLOGIKA.

Absolwentka Psychologii o specjalizacji klinicznej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Ukończyła 4-letnie Studium Psychoterapii, Studium Psychoterapii Grupowej, Kurs Terapii Par w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie (ośrodek szkolący rekomendowany przez Sekcję Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz atestowany przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego).

Ukończyła również Podyplomowe Studium z zakresu Pomocy Psychologicznej w dziedzinie seksuologii w Poznaniu.

Uczestniczyła w szkoleniu „Psychoterapia oparta na mentalizacji” (MBT- Mentalization Based Treatment).

Posiada Europejski Certyfikat Psychoterapeuty – European Certificate of Psychotherapy, wydany przez European Association for Psychotherapy (EAP).

Jest psychoterapeutą rekomendowanym przez Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie.

Należy do Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Naukowego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej oraz Polskiego Stowarzyszenia Integracji Psychoterapii.

Specjalizuje się w psychoterapii indywidualnej dorosłych i młodzieży. Pracuje z parami, prowadzi psychoterapię grupową. W Pracowni PSYCHOLOGIKA prowadzi konsultacje psychologiczne oraz psychoterapię długo i krótkoterminową.

Pracuje w nurcie psychodynamicznym.

Swoją wiedzę i doświadczenie z zakresu diagnozy i psychoterapii zdobywała pracując i odbywając staże zawodowe m.in. w Poznańskim Ośrodku Zdrowia Psychicznego w Ambulatorium i na Oddziale Dziennym, w Ośrodkach Psychoterapii, Terapii Uzależnień i Współuzależnienia, a także w szpitalach, głównie na Oddziałach Psychiatrycznych i Kardiologicznym w Warszawie, Poznaniu, Gnieźnie oraz Kościanie.

Wykształcenie i certyfikaty

Członkostwo

 


PsychologJoanna Kubicka

Pedagog, psychoterapeutka.

Absolwentka Pedagogiki na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Ukończyła czteroletni kurs psychoterapii w Polskim Instytucie Ericksonowskim (ośrodek szkolący, prowadzący kursy atestowane przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Sekcje Psychoterapii Polskiego Towarzystwa  Psychologicznego.) Ponadto uczestniczyła w cyklu szkoleniowym terapii rodzin oraz szkoleniach dotyczących psychoterapii dzieci i młodzieży.

Należy do Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

W Pracowni PSYCHOLOGIKA zajmuje się terapią indywidualną osób dorosłych, terapią par oraz psychoterapią rodzin. Pracuje z dziećmi i młodzieżą. Prowadzi terapię dla osób współuzależnionych, DDA.

Pracuję w podejściu integracyjnym.

Obecnie pracuje na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym „Gabinety Lekarskie Medicor” w Kościanie oraz w Poradni Zdrowia Psychicznego dla dorosłych i Poradni Zdrowia Psychicznego dla dzieci i młodzieży w Kościanie.

Doświadczenie zawodowe w obszarze pracy z dziećmi i młodzieżą zdobywała w szkolnictwie, Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej oraz pełniąc funkcję kuratora społecznego w pionie rodzinnym Sądu Rejonowego w Kościanie Doświadczenie z zakresu psychoterapii osób dorosłych nabyła pracując w Zakładzie Terapii Nerwic w Lesznie, Poradni Leczenia Uzależnień i Współuzależnień, jak również odbywając staż w Kinice Nerwic w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.

Wykształcenie

Członkostwo